-32%
MONTALE спот
Редовна цена
44,99 €
Специална цена
30,60 €
Вкл. 20% ДДС
до изчерпване на количествата
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
Продуктови детайли:
| Лумени: | 1 530 |
| Келвини: | 3000 |
| Материал на корпуса: | стомана, алуминий |
| Цвят на корпуса: | бяло, черно |
| Степен на защита: | IP20 |
| Включен източник на светлина: | Включено |
| Тип фасонка: | LED |
| Гаранция: | 5 години |
| Артикулен номер: | 94177 |
безплатна доставка над 100€.
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
Този трилъчев спот от серията MONTALE е изработен от бяла стомана и черен алуминий. Разполага със защитна изолация и е оборудван с три LED осветителни тела.
| Дължина на артикула (в мм/in): | 515 / 20,28 |
| Широчина на артикула (в мм/in): | 115 / 4,53 |
| Висяща част на артикула (в мм/in): | 55 / 2,17 |
| Нетно тегло (в kg): | 1,85 |
| Клас на защита: | 2 |
| Цвят температура: | 3000K топло бяло |
| Мрежово напрежение: | 220-240V,50/60Hz |
| Работно напрежение: | 12V |
| Тип ключ: | без ключ |
| Батерия: | Не |
| Тип източник на светлина 1: | LED |
| EAN/UPC код: | 9002759941772 |
| Инструкция за монтаж (pdf): | Изтегли |
| Файл с технически данни: | Изтегли |
| Versionen TDS: | 94177_V1.pdf 94177.pdf |
| Общи указания за безопасност: | Изтегли |




