RONCADE плафон/аплик
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
Продуктови детайли:
| Лумени: | 2 800 |
| Келвини: | 3000 |
| Материал на корпуса: | алуминий, стомана |
| Цвят на корпуса: | хром |
| Материал на абажур/стъкло: | пластмаса |
| Цвят на абажур/стъкло: | бяло |
| Степен на защита: | IP20 |
| Включен източник на светлина: | Включено |
| Тип фасонка: | LED |
| Клас на енергийна ефективност: | E |
| Гаранция: | 5 години |
| Артикулен номер: | 31995 |
безплатна доставка над 100€.
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
Плафонът RONCADE LED е изработен от хромиран метал с три LED профила. Леко извитите профили осигуряват приятна топла бяла светлина. Благодарение на модерния дизайн, плафонът предлага стилно осветление за всяка стая – независимо дали в кухнята, хола, спалнята, коридора, трапезарията или офиса.
| Дължина на артикула (в мм/in): | 650 / 25,59 |
| Широчина на артикула (в мм/in): | 130 / 5,12 |
| Височина на артикула (в мм/in): | 45 / 1,77 |
| Нетно тегло (в kg): | 0,55 |
| Променливост на информация източник на светлина/драйвер: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Клас на защита: | 2 |
| Цвят температура: | 3000K топло бяло |
| Мрежово напрежение: | 220-240V,50/60Hz |
| Работно напрежение: | 24V |
| Тип ключ: | без ключ |
| Батерия: | Не |
| Тип източник на светлина 1: | LED |
| EAN/UPC код: | 9002759319953 |




