CAUPO настолно осветление
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
Продуктови детайли:
| Лумени: | 210 |
| Келвини: | 3000 / 4000 / 6500 |
| Материал на корпуса: | пластмаса, стомана |
| Цвят на корпуса: | черно |
| Степен на защита: | IP20 |
| Включен източник на светлина: | Включено |
| Тип фасонка: | LED |
| Функции: | Tunable White, димируем |
| Клас на енергийна ефективност: | F |
| Гаранция: | 5 години |
| Артикулен номер: | 93966 |
безплатна доставка над 100€.
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
LED настолната лампа CAUPO е изработена от черен метал и пластмаса с подвижна шия и глава на лампата. Вградените LED осветяват с приятно светло според вашите предпочитания. Можете да избирате между топло бяла, неутрално бяла и студено бяла светлина. Настолната лампа може да се включва и изключва, както и да се димира, като докоснете специално предназначената за това „Touch-Me“ зона на основата на лампата. Вечната настолна лампа се вписва безпроблемно в модерни интериори с минималистичния си дизайн и предлага практично незаменимо допълнение на вашето работно място – било то в офиса или в домашния офис на бюрото.
| Дължина на артикула (в мм/in): | 260 / 10,24 |
| Височина на артикула (в мм/in): | 320 / 12,6 |
| Дължина на основата (в мм/in): | 150 / 5,91 |
| Широчина на основата (в мм/in): | 150 / 5,91 |
| Нетно тегло (в kg): | 1,02 |
| Променливост на информация източник на светлина/драйвер: | Driver exchangeable by customers, LED подменяем от електротехник |
| Клас на защита: | 2 |
| Цвят температура: | 3000K, 5000K, 6500K |
| Мрежово напрежение: | 220-240V,50/60Hz |
| Работно напрежение: | 12V |
| Тип ключ: | тъчдимер |
| Батерия: | Не |
| Тип източник на светлина 1: | LED |
| EAN/UPC код: | 9002759939663 |




