TABIANO Spejllamper
Inkl. 25% moms, plus forsendelse.
Levering inden for 5-7 arbejdsdage
Produktoplysninger:
| Lumen samlet: | 900 |
| Kelvin samlet: | 4000 |
| Materiale: | stål |
| Farve: | krom |
| Materiale – glas/skærm: | kunststof |
| Farve – glas/skærm: | hvid |
| Beskyttelsesgrad: | IP20 |
| Lyskilde 1: | Inklusiv |
| Fatningstype 1: | LED |
| Energieffektivitetsklasse: | F |
| Garanti: | 5 år |
| Materialenummer: | 94613 |
Gratis levering fra 1.200 kr.
Levering inden for 7-10 arbejdsdage
Sikker betaling:
Visa, Mastercard, PayPal, MobilePay, American Express, JCB, Diners Club, Discover
LED-spejllampen TABIANO er lavet af kromfarvet metal med en lyskilde af hvidt plastik. De integrerede LED'er afgiver klart, neutralt hvidt lys. Væglampen passer perfekt ind i moderne indretninger med sin længde på 60,5 cm og tilbyder en stilfuld belysning i badeværelset over spejlet.
| Produktets længde (i mm/in): | 605 / 23,82 |
| Produktets højde (i mm/in): | 70 / 2,76 |
| Produktets udhæng (i mm/in): | 130 / 5,12 |
| Canopyens længde (i mm/in): | 135 / 5,31 |
| Canopyens bredde (i mm/in): | 70 / 2,76 |
| Canopyens højde (i mm/in): | 33 / 1,3 |
| Nettovægt (i kg): | 0,54 |
| Info changeability light source/driver: | LED og driver kan udskiftes af fagmand |
| Beskyttelsesklasse: | 2 |
| Farvetemperatur: | 4000K neutral hvid |
| Netspænding: | 220-240V,50/60Hz |
| Driftsspænding: | 12V |
| Stiktype: | uden afbryder |
| Batteri: | Nej |
| Lyskildetype 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9002759946135 |




