SARABIA pendant light
Product details:
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | black |
| Illuminant 1: | Exclusive |
| Lamp socket 1: | E26 |
| Warranty: | 1 year |
| Material number: | 205419A |
| Article Height (in mm/in): | 2,095 / 82.48 |
| Article Diameter (in mm/in): | 275 / 10.83 |
| Net Weight (in kg): | 1.24 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | AGL |
| EAN/UPC: | 9008606240814 |




