TONERIA Pendellampe
Inkl. 25% moms, plus forsendelse.
Levering inden for 5-7 arbejdsdage
Produktoplysninger:
| Lumen samlet: | 9.000 |
| Kelvin samlet: | 4000 |
| Materiale: | rustfrit stål |
| Farve: | krom |
| Materiale – glas/skærm: | krystalglas |
| Farve – glas/skærm: | klar |
| Beskyttelsesgrad: | IP20 |
| Lyskilde 1: | Inklusiv |
| Fatningstype 1: | LED |
| Lyskilde 2: | Inklusiv |
| Energieffektivitetsklasse: | D |
| Garanti: | 5 år |
| Materialenummer: | 93946 |
Gratis levering fra 1.200 kr.
Levering inden for 7-10 arbejdsdage
Sikker betaling:
Visa, Mastercard, PayPal, MobilePay, American Express, JCB, Diners Club, Discover
Utallige krystaller og højkvalitets LED'er funkler om kap på disse to lamperinge – et storslået fyrværkeri af lys.
| Produktets længde (i mm/in): | 900 / 35,43 |
| Produktets bredde (i mm/in): | 670 / 26,38 |
| Produktets højde (i mm/in): | 1.500 / 59,06 |
| Nettovægt (i kg): | 9,56 |
| Info changeability light source/driver: | LED og driver kan udskiftes af fagmand |
| Beskyttelsesklasse: | 2 |
| Farvetemperatur: | 4000K neutral hvid |
| Netspænding: | 220-240V,50/60Hz |
| Driftsspænding: | 12V |
| Stiktype: | uden afbryder |
| Batteri: | Nej |
| Lyskildetype 1: | LED |
| Lyskildetype 2: | LED |
| EAN/UPC: | 9002759939465 |




