VOLTAGO 2 zidna/stropna rasvjeta
98,80 KM
Uklj. 17% PDV, plus dostava
Dostava za 7-14 radnih dana
Detalji o proizvodu:
| Lumen kompletan: | 4.600 |
| Kelvin kompletan: | 2700-6500 |
| Materijal kućišta: | čelik |
| Boja kućišta: | bijelo |
| Materijal stakla/sjenila: | plastika sa kristalnom efektom |
| Boja stakla/sjenila: | bijelo |
| Stepen zaštite: | - |
| Sijalica 1: | Dolazi u sklopu artikla. |
| Tip utičnice 1: | LED |
| Funkcije: | Daljinski upravljač, daljinski upravljač uklj., memorijska funkcija, Tunable White, zatamnjivanje |
| Klasa energetske efikasnosti: | E |
| Garancija: | 5 godina |
| Šifra artikla: | 95973 |
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 300 KM
Zbog povećanog broja narudžbi, moguća je otežana obrada i isporuka istih. Izvinjavamo se na eventualnom kašnjenju. Naše kolege užurbano rade da naša rasvjeta stigne brzo i sigurno do Vašeg doma.
Sigurno plaćanje: Visa, Mastercard

LED stropna svjetiljka VOLTAGO 2 izrađena je od bijele plastike s okruglim LED pokrovom koji ima kristalni efekt. Kad je svjetiljka uključena, stvara se sjajni izgled. Dizajn zaokružuje dekorativni detalj u krom boji u sredini svjetlosne površine. Integrirane LED diode pružaju ugodno svjetlo prema vašim željama. Uključeni daljinski upravljač omogućava prigušivanje, promjenu temperature boje između toplo bijele, neutralno bijele i hladno bijele te memorijsku funkciju. Stropna svjetiljka promjera 58 cm savršeno se uklapa u moderne interijere i nudi posebno osvjetljenje za svaki prostor – bilo da je u kuhinji, dnevnoj sobi, spavaćoj sobi ili hodniku.
| Visina proizvoda (u mm/in): | 125 / 4,92 |
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 580 / 22,83 |
| Neto težina (u kg): | 1,68 |
| Broj baterija: | 1 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 2700-6500K |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 19V |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Da |
| Tip baterije: | CR2032 |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759959739 |
| Uputstva za montažu: | Preuzmi |
| Tehnički list: | Preuzmi |
| Versionen TDS: | 95973_V2.pdf 95973.pdf |
| Opća sigurnosna uputstva: | Preuzmi |




