ONO 2 zidna rasvjeta
134,00 KM
Uklj. 17% PDV, plus dostava
Dostava za 7-14 radnih dana
Detalji o proizvodu:
| Lumen kompletan: | 500 |
| Kelvin kompletan: | 3000 |
| Materijal kućišta: | aluminij |
| Boja kućišta: | bijelo |
| Materijal stakla/sjenila: | plastika |
| Boja stakla/sjenila: | prozirno |
| Stepen zaštite: | - |
| Sijalica 1: | Dolazi u sklopu artikla. |
| Tip utičnice 1: | LED |
| Klasa energetske efikasnosti: | F |
| Garancija: | 5 godina |
| Šifra artikla: | 96048 |
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 300 KM
Zbog povećanog broja narudžbi, moguća je otežana obrada i isporuka istih. Izvinjavamo se na eventualnom kašnjenju. Naše kolege užurbano rade da naša rasvjeta stigne brzo i sigurno do Vašeg doma.
Sigurno plaćanje: Visa, Mastercard

LED zidna svjetiljka ONO 2 izrađena je od okruglog kućišta od lijevanog aluminija u bijeloj boji i kombinirana je s unutarnjom, prozirnom plastičnom kuglom za osvjetljenje. Integrirane LED diode pružaju ugodno, toplo bijelo svjetlo. Zahvaljujući modernom dizajnu sa svjetlom usmjerenim gore i dolje, zidna svjetiljka se uklapa u gotovo svaki stambeni prostor i nudi indirektno te stilski osvjetljenje na zidu, na primjer u hodniku, spavaćoj sobi ili dnevnoj sobi.
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 90 / 3,54 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 80 / 3,15 |
| Dužina ispusta (u mm/in): | 130 / 5,12 |
| Neto težina (u kg): | 0,54 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 1 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 12V |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759960483 |




