EGLO – ŚWIATOWA FIRMA Z TYROLU

"Eglo jest z firmą rodzinną z korzeniami w austriackim Tyrolu, ale z domem na całym świecie”.

„Ekscytująca mieszanka austriackich tradycji z wpływami kulturowymi filii Eglo z całego świata  jest podstawą szerokiej i różnorodnej gamy naszych produktów”.

Ludwig Obwieser, założyciel Eglo

W ciągu ostatnich lat firma EGLO stała się jednym z przodujących producentów dekoracyjnego oświetlenia wnętrz i głównym graczem na światowym rynku oświetlenia. W roku 2015 ponad 18 milionów naszych lamp znalazło zbyt w ponad 132 krajach na wszystkich kontynentach.

 

Ponieważ 90 procent oferowanych przez nas produktów to autorskie projekty, uzyskaliśmy największą możliwą niezależność przy wprowadzaniu nowych rozwiązań, a z racji wysokich standardów jakościowych naszych fabryk na Węgrzech i w Chinach jesteśmy niezwykle konkurencyjni.

 

Oprócz marki EGLO - okrętu flagowego firmy - do naszego przedsiębiorstwa należą również takie światowe marki jak:

 

DECO Licht Projekt- firma założona w roku 1991 zajmująca się projektowaniem i realizacją indywidualnych  koncepcji oświetleniowych, zorientowanych na klienta.

 

EDI Light GmbH- firma założona w roku 2004, koncentrująca się na zaopatrywaniu klientów przemysłowych i sklepów dyskontowych.

 

eglosphere- firma założona w roku 2011, oferująca modułowe systemy oświetleniowe dla klientów publicznych i biznesowych.