KOB LED Onderkastarmaturen
Levering in 3 - 5 werkdagen
Productdetails:
| Lumen totaal: | 840 |
| Kelvin totaal: | 3000 |
| Materiaal van de behuizing: | staal |
| Kleur van de behuizing: | wit |
| Veiligheidsklasse: | IP20 |
| Lichtbron 1: | inclusief |
| Type fitting 1: | LED |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaalnummer: | 93706 |
Gratis levering vanaf € 49
Levering binnen 3-5 werkdagen
Fabrikant van verlichting
De LED onderbouwlamp KOB LED met een lengte van 60 cm is vervaardigd uit wit metaal. De geïntegreerde LED’s van de keukenlamp achter de drie ronde lichtvlakken geven aangenaam warmwit licht en kunnen gemakkelijk in- en uitgeschakeld worden via een tuimelschakelaar op de behuizing. Dankzij een apart verkrijgbare verbindingsstuk kunnen tot drie onderbouwlampen met elkaar worden gecombineerd. De kastverlichting past met zijn minimalistische en moderne ontwerp in vrijwel elke woonstijl en biedt een passende verlichting op het keukenwerkblad.
| Artikellengte (in mm/in): | 600 / 23,62 |
| Artikelbreedte (in mm/in): | 70 / 2,76 |
| Artikelhoogte (in mm/in): | 25 / 0,98 |
| Nettogewicht (kg): | 0,74 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Veiligheidsklasse: | 2 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K warm wit |
| Netspanning: | 220-240V,50/60Hz |
| Voedingsspanning: | 12V |
| Type schakelaar: | wipschakelaar |
| Batterij: | Nee |
| Type lichtbron 1: | LED |
| EAN/UPC-code: | 9002759937065 |




