The store will not work correctly when cookies are disabled.
VARRAZO Piekaramais gaismeklis
Informācija par produktu
| Lumen Complete: | 4 300 |
| Kelvins Pabeigts: | 4000 |
| Materiāla numurs: | 31667 |
| Korpusa materiāls: | tērauds |
| Korpusa krāsa: | hroms |
| Stikla/Abažūra materiāls: | kristāls |
| Stikla/Abažūra krāsa: | caurspīdīgs |
| Aizsardzības pakāpe: | IP20 |
| Gaismas avots iesk. 1: | Iekļautas |
| Ietveres tips 1: | LED |
| Energoefektivitāte: | PIM_LM_40_D |
| Garantija: | 5 gadi |
Lejupielādēt datu lapu
| Izstrādājuma augstums (mm/in): | 1 200 / 47,24 |
| Izstrādājuma diametrs (mm/in): | 550 / 21,65 |
| Neto svars (kg): | 3,69 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Aizsardzības klase: | 2 |
| Krāsu temperatūra: | 4000K neitrāli balts |
| Tīkla spriegums: | 220-240V,50/60Hz |
| Darba spriegums: | 12V |
| Slēdža tips: | bez slēdža |
| Akumulators: | Nē |
| Gaismas avota tips 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9002759316679 |