The store will not work correctly when cookies are disabled.
STRIPE-C bāra/lentes gaismeklis
Informācija par produktu
| Lumen Complete: | 825 |
| Kelvins Pabeigts: | 2700-6500 |
| Materiāla numurs: | 32741 |
| Korpusa materiāls: | plastmasa |
| Korpusa krāsa: | balts |
| Aizsardzības pakāpe: | IP20 |
| Gaismas avots iesk. 1: | Iekļautas |
| Ietveres tips 1: | LED |
| Energoefektivitāte: | PIM_LM_40_E |
| Funkcijas: | aptumšojams, atmiņas funkcija, Kontrole, izmantojot lietotni, Krāsas maiņa, nakts gaisma, saīsināts, Tālvadība, Tunable White, Viedā māja |
| Garantija: | 5 gadi |
Lejupielādēt datu lapu
| Izstrādājuma garums (mm/in): | 3 000 / 118,11 |
| Izstrādājuma platums (mm/in): | 12 / 0,47 |
| Izstrādājuma augstums (mm/in): | 3 / 0,12 |
| Neto svars (kg): | 0,39 |
| Aizsardzības klase: | 2 |
| Krāsu temperatūra: | 2700-6500K |
| Tīkla spriegums: | 220-240V,50/60Hz |
| Darba spriegums: | 12V |
| Slēdža tips: | bez slēdža |
| Akumulators: | Nē |
| Gaismas avota tips 1: | LED-RGBW |
| EAN/UPC: | 9002759327415 |