The store will not work correctly when cookies are disabled.
VALLONIA 1 φωτιστικό οροφής με ανεμι
Το προϊόν δεν είναι προς το παρόν διαθέσιμο στο διαδίκτυο
Λεπτομέρειες του προιοντος
| Lumen Complete: | 3.200 |
| [PIM_FAN_02_FM]: | ABS |
| [PIM_FAN_03_FF]: | schwarz matt |
| [PIM_location]: | Innen |
| [PIM_FAN_27]: | 21 |
| [PIM_FAN_05]: | DC |
| Κέλβιν εντελώς: | 2700-6500 |
| Αριθμός υλικού: | 35217 |
| Υλικό: | ABS |
| Χρώμα: | μαύρο ματ |
| Υλικο Γυαλιού/Καπέλου: | ακρυλικό |
| Χρώμα Γυαλιού/Καπέλου: | γαλακτώδες |
| Βαθμός προστασίας: | IP20 |
| Λαμπτήρας περ. 1: | Περιεκτικός |
| Τύπος Ντουι 1: | LED |
| Λαμπτήρας περ. 2: | Περιεκτικός |
| Ενεργειακή απόδοση: | E |
| Λειτουργίες: | 3 ταχύτητες, Tunable White, Αναστρέψιμη κατεύθυνση, Εναλλαγή χρωματων, μετρών την ώραν, ρυθμιζόμενο, Τηλεχειριστήριο, τηλεχειριστήριο συμπεριλαμβανομένου |
| εγγύηση: | 2 χρόνια |
Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
| [PIM_FAN_49]: | 19 |
| Ύψος Φωτιστικού(σε χιλ./ίντσα): | 210 / 8,27 |
| Διάμετρος Φωτιστικού(σε χιλ./ίντσα): | 480 / 18,9 |
| Ύψος θόλου (σε χιλ./ίντσα): | 65 / 2,56 |
| Διάμετρος θόλου (σε χιλ./ίντσα): | 160 / 6,3 |
| Καθαρό Βάρος (kg): | 2,55 |
| [PIM_FAN_07]: | 107X80 / 4,21X3,15 |
| [PIM_FAN_01]: | 5 |
| [PIM_FAN_04]: | No |
| [PIM_FAN_28]: | Variable |
| Ποσότητα μπαταριών: | 2 |
| Κατηγορία προστασίας: | 2 |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 2300-2700K |
| Τάση δικτύου: | 220-240V, 50Hz |
| Τάση λειτουργίας: | 220-240V, 50Hz |
| Μπαταρία: | Όχι |
| Τύπος μπαταρίας: | AAA; Alkali; LR03; 1,5V; Micro |
| Τύπος λαμπτήρα 1: | LED |
| Τύπος λαμπτήρα 2: | LED-RGB |
| Κωδικός EAN / UPC: | 9002759352172 |
| Speed | Rotations per minute | Air volume m3/hour | Watt/air volume |
|---|
| 1 | 650 | 882 | 4,20 |
| 2 | 750 | 1.018 | 5,60 |
| 3 | 850 | 1.153 | 6,70 |
| 4 | 950 | 1.288 | 9,20 |
| 5 | 1.050 | 1.425 | 10,40 |
| 6 | 1.138 | 1.642 | 20,86 |