The store will not work correctly when cookies are disabled.
SAYULITA 1 φωτιστικό οροφής με ανεμι
Το προϊόν δεν είναι προς το παρόν διαθέσιμο στο διαδίκτυο
Λεπτομέρειες του προιοντος
| Lumen Complete: | 3.280 |
| [PIM_FAN_02_FM]: | ABS |
| [PIM_FAN_03_FF]: | weiss |
| [PIM_location]: | Innen |
| [PIM_FAN_27]: | 12 |
| [PIM_FAN_05]: | DC |
| Κέλβιν εντελώς: | 2700-6500 |
| Αριθμός υλικού: | 35233 |
| Υλικό: | ABS |
| Χρώμα: | λευκό |
| Υλικο Γυαλιού/Καπέλου: | ακρυλικό |
| Χρώμα Γυαλιού/Καπέλου: | γαλακτώδες |
| Βαθμός προστασίας: | IP20 |
| Λαμπτήρας περ. 1: | Περιεκτικός |
| Τύπος Ντουι 1: | LED |
| Ενεργειακή απόδοση: | D |
| Λειτουργίες: | 3 ταχύτητες, Tunable White, Αναστρέψιμη κατεύθυνση, μετρών την ώραν, ρυθμιζόμενο, Τηλεχειριστήριο, τηλεχειριστήριο συμπεριλαμβανομένου |
| εγγύηση: | 2 χρόνια |
Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
| [PIM_FAN_50]: | 140 / 5,51 |
| [PIM_FAN_49]: | 18 |
| Ύψος Φωτιστικού(σε χιλ./ίντσα): | 145 / 5,71 |
| Διάμετρος Φωτιστικού(σε χιλ./ίντσα): | 460 / 18,11 |
| Ύψος θόλου (σε χιλ./ίντσα): | 60 / 2,36 |
| Διάμετρος θόλου (σε χιλ./ίντσα): | 150 / 5,91 |
| Καθαρό Βάρος (kg): | 1,80 |
| [PIM_FAN_07]: | 60X17 / 2,36X0,67 |
| [PIM_FAN_01]: | 5 |
| [PIM_FAN_04]: | No |
| [PIM_FAN_28]: | Variable |
| Ποσότητα μπαταριών: | 2 |
| Δυνατότητα αλλαγής πληροφοριών πηγή φωτός/πρόγραμμα οδήγησης:: | Το πρόγραμμα οδήγησης LED + μπορεί να αντικατασταθεί από |
| Κατηγορία προστασίας: | 2 |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 2300-2700K |
| Τάση δικτύου: | 220-240V, 50Hz |
| Τάση λειτουργίας: | 220-240V, 50Hz |
| Μπαταρία: | Όχι |
| Τύπος μπαταρίας: | AAA; Alkali; LR03; 1,5V; Micro |
| Τύπος λαμπτήρα 1: | LED |
| Κωδικός EAN / UPC: | 9002759352332 |
| Speed | Rotations per minute | Air volume m3/hour | Watt/air volume |
|---|
| 1 | 676 | 686 | 2,40 |
| 2 | 809 | 820 | 4,80 |
| 3 | 1.060 | 1.197 | 11,40 |