The store will not work correctly when cookies are disabled.
ORCUTT ανεμηστήρας οροφής με φώς
Το προϊόν δεν είναι προς το παρόν διαθέσιμο στο διαδίκτυο
Λεπτομέρειες του προιοντος
| Lumen Complete: | 2.300 |
| [PIM_FAN_02_FM]: | ABS |
| [PIM_FAN_03_FF]: | weiss matt |
| [PIM_location]: | Innen |
| [PIM_FAN_27]: | 28 |
| [PIM_FAN_05]: | DC |
| Κέλβιν εντελώς: | 3000 / 4000 / 5000 |
| Αριθμός υλικού: | 35227 |
| Υλικό: | ABS |
| Χρώμα: | λευκό ματ |
| Υλικο Γυαλιού/Καπέλου: | ακρυλικό |
| Χρώμα Γυαλιού/Καπέλου: | γαλακτώδες |
| Βαθμός προστασίας: | IP20 |
| Λαμπτήρας περ. 1: | Περιεκτικός |
| Τύπος Ντουι 1: | LED |
| Ενεργειακή απόδοση: | E |
| Λειτουργίες: | 6 ταχύτητες, CCT 3 σταδίων, Tunable White, Αναστρέψιμη κατεύθυνση, μετρών την ώραν, ρυθμιζόμενο, Τηλεχειριστήριο, τηλεχειριστήριο συμπεριλαμβανομένου |
| εγγύηση: | 5 χρόνια |
Κατεβάστε το φύλλο δεδομένων
| [PIM_FAN_50]: | 410 / 16,14 |
| [PIM_FAN_49]: | 52 |
| Ύψος Φωτιστικού(σε χιλ./ίντσα): | 455 / 17,91 |
| Διάμετρος Φωτιστικού(σε χιλ./ίντσα): | 1.320 / 51,97 |
| Ύψος θόλου (σε χιλ./ίντσα): | 61 / 2,4 |
| Διάμετρος θόλου (σε χιλ./ίντσα): | 150 / 5,91 |
| Καθαρό Βάρος (kg): | 5,10 |
| [PIM_FAN_07]: | 153X14 / 6,02X0,55 |
| [PIM_FAN_01]: | 3 |
| [PIM_FAN_04]: | 13° |
| [PIM_FAN_28]: | Variable |
| Ποσότητα μπαταριών: | 2 |
| Δυνατότητα αλλαγής πληροφοριών πηγή φωτός/πρόγραμμα οδήγησης:: | Το πρόγραμμα οδήγησης LED + μπορεί να αντικατασταθεί από |
| Κατηγορία προστασίας: | 1 |
| Θερμοκρασία Χρώματος: | 3000K, 4000K, 5000K |
| Τάση δικτύου: | 220-240V, 50Hz |
| Τάση λειτουργίας: | 220-240V, 50Hz |
| Μπαταρία: | Όχι |
| Τύπος μπαταρίας: | AAA; Alkali; LR03; 1,5V; Micro |
| Τύπος λαμπτήρα 1: | LED |
| Κωδικός EAN / UPC: | 9002759352271 |
| Speed | Rotations per minute | Air volume m3/hour | Watt/air volume |
|---|
| 1 | 106 | 5.002 | 14,70 |
| 2 | 130 | 6.135 | 18 |
| 3 | 147 | 6.937 | 20,40 |
| 4 | 167 | 7.880 | 23,10 |
| 5 | 186 | 8.778 | 25,80 |
| 6 | 202 | 9.533 | 28 |