APP Control
FUEVA-C pinta-asennettava valo
Tuotetiedot
| Lumen kokonaan: | 2 700 |
| Kelvin kokonaan: | 2700-6500 |
| Kotelon materiaali: | valumetalli |
| Kotelon väri: | valkoinen |
| Lasin/varjostimen materiaali: | muovi |
| Lasin/varjostimen väri: | valkoinen |
| Suojausaste: | IP20 |
| Valaisin sis. 1: | Sisältää |
| Pistorasian tyyppi 1: | LED |
| Toiminnot: | Älykoti, himmennettävä, Kaukosäädin, muistitoiminto, Ohjaus sovelluksen kautta, Tunable White, Väriä vaihtava, yövalo |
| Energiatehokkuusluokka: | E |
| Takuu: | 5 vuotta |
| Materiaalinumero: | 96671 |
LED-pintavalaisin FUEVA-C Smart Home -sarjasta, halkaisijaltaan 300 mm, on valmistettu valkoiseksi maalatusta valuraudasta. Sen matala asennuskorkeus, vain 40 mm, sopii lähes mihin tahansa sisustustyyliin. Integroitu LED-valo tarjoaa miellyttävää valoa toiveidesi mukaan, ja valkoinen muovinen diffuusori estää valonlähteen näkymisen. Voit valita lämpimän valkoisen, neutraalin valkoisen tai kylmän valkoisen valon välillä. Valaisimen ohjaus tapahtuu ilmaisen sovelluksen kautta, joka tarjoaa lisämukavuustoimintoja, kuten himmennys, ajastin, läsnäolosimulaatio ja paljon muuta. Lisäksi älyvalaisinta voi ohjata erikseen saatavalla kaukosäätimellä. Valaisimen ajaton muotoilu mahdollistaa käytön missä tahansa huoneessa – keittiössä, olohuoneessa, makuuhuoneessa, käytävässä tai ruokailuhuoneessa. Matala asennuskorkeus mahdollistaa myös helpon käytön seinävalaisimena.
| Tuotteen korkeus (mm/in): | 40 / 1,57 |
| Tuotteen halkaisija (mm/in): | 300 / 11,81 |
| Nettopaino (kg): | 0,93 |
| Suojausluokka: | 2 |
| Värilämpötila: | 2700-6500K |
| Verkkojännite: | 220-240V,50/60Hz |
| Käyttöjännite: | 700mA |
| Kytkintyyppi: | ei kytkintä |
| Akku/paristo: | Ei |
| Valaisintyyppi 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9002759966713 |
| Asennusohje: | Lataa |
| Tekniset tiedot: | Lataa |
| Versionen TDS: | 96671_V3.pdf 96671_V2.pdf 96671.pdf |
| Dismantling instruction: | Lataa |
| Yleiset turvaohjeet: | Lataa |




