The store will not work correctly when cookies are disabled.
BELBY wall light
Product details:
| Lumen Complete: | 400 |
| Kelvin Complete: | 2700 |
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | black |
| Glass/Shade Material: | glass |
| Glass/Shade Colour: | clear |
| Illuminant 1: | Inclusive |
| Lamp socket 1: | LED |
| Functions: | dimmable |
| Warranty: | 5 years |
| Material number: | 204447A |
Download data sheet
| Article Width (in mm/in): | 178 / 7.01 |
| Article Height (in mm/in): | 191 / 7.52 |
| Article Overhang (in mm/in): | 214 / 8.43 |
| Net Weight (in kg): | 1.50 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9008606210923 |