CALLOWAY wall/ceiling light
Product details:
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | black |
| Illuminant 1: | Exclusive |
| Lamp socket 1: | GU10 |
| Material number: | 206043A |
| Article Height (in mm/in): | 142 / 5.59 |
| Article Diameter (in mm/in): | 316 / 12.44 |
| Net Weight (in kg): | 0.90 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9008606294022 |




