The store will not work correctly when cookies are disabled.
VERGIANO spot
Product details:
| Kelvin Complete: | 3000 |
| Enclosure Material: | aluminium, steel |
| Enclosure Colour: | black |
| Illuminant 1: | Inclusive |
| Lamp socket 1: | GU10 |
| Functions: | dimmable |
| Warranty: | 1 year |
| Material number: | 203398A |
Download data sheet
| Article Length (in mm/in): | 999 / 39.33 |
| Article Width (in mm/in): | 124 / 4.88 |
| Article Height (in mm/in): | 158 / 6.22 |
| Net Weight (in kg): | 1.63 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9008606211425 |