The store will not work correctly when cookies are disabled.
SERAS 2 spot
Product details:
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | satin nickel |
| Illuminant 1: | Exclusive |
| Lamp socket 1: | GU10 |
| Warranty: | 1 year |
| Material number: | 204195A |
Download data sheet
| Article Length (in mm/in): | 774 / 30.47 |
| Article Width (in mm/in): | 115 / 4.53 |
| Article Height (in mm/in): | 168 / 6.61 |
| Canopy Length (in mm/in): | 5.51 / 21.69 |
| Canopy Width (in mm/in: | 4.53 / 17.83 |
| Canopy Height (in mm/in): | 0.98 / 3.86 |
| Net Weight (in kg): | 1.17 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9008606203413 |