The store will not work correctly when cookies are disabled.
MAPLE PARK spot
Product details:
| Lumen Complete: | 1,200 |
| Kelvin Complete: | 3000 |
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | satin nickel, white |
| Illuminant 1: | Inclusive |
| Lamp socket 1: | LED |
| Functions: | dimmable |
| Warranty: | 5 years |
| Material number: | 204012A |
Download data sheet
| Article Width (in mm/in): | 610 / 24.02 |
| Article Height (in mm/in): | 181 / 7.13 |
| Net Weight (in kg): | 1.60 |
| Mains Voltage: | 120V |
| Operation Voltage: | 120V |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9008606197897 |