CALLOWAY spot
Product details:
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | black |
| Illuminant 1: | Exclusive |
| Lamp socket 1: | GU10 |
| Warranty: | 1 year |
| Material number: | 205133A |
| Article Width (in mm/in): | 520 / 20.47 |
| Article Height (in mm/in): | 126 / 4.96 |
| Article Overhang (in mm/in): | 143 / 5.63 |
| Net Weight (in kg): | 1 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | LED |
| EAN/UPC: | 9008606231454 |




