RONDO pendant light
Product details:
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | white |
| Glass/Shade Material: | matte-opal glass |
| Glass/Shade Colour: | white |
| Illuminant 1: | Exclusive |
| Lamp socket 1: | E26 |
| Warranty: | 1 year |
| Material number: | 206428A |
| Article Height (in mm/in): | 1,719 / 67.68 |
| Article Diameter (in mm/in): | 300 / 11.81 |
| Net Weight (in kg): | 1.50 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | AGL |
| EAN/UPC: | 9008606336654 |




