The store will not work correctly when cookies are disabled.
MANTUNALLE pendant light
Product details:
| Enclosure Material: | steel |
| Enclosure Colour: | black |
| Glass/Shade Material: | glass |
| Glass/Shade Colour: | white |
| Illuminant 1: | Exclusive |
| Lamp socket 1: | E26 |
| Warranty: | 1 year |
| Material number: | 99368A |
Download data sheet
| Article Height (in mm/in): | 2,400 / 94.49 |
| Article Diameter (in mm/in): | 621 / 24.45 |
| Net Weight (in kg): | 3 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |
| Illuminant type 1: | AGL |
| EAN/UPC: | 9008606218165 |