The store will not work correctly when cookies are disabled.
BOYAL 2 pendant light
Product details:
| Enclosure Material: | steel, aluminium |
| Enclosure Colour: | black, gold |
| Glass/Shade Material: | plastic |
| Glass/Shade Colour: | white |
| Functions: | dimmable |
| Warranty: | 5 years |
| Material number: | 205746A |
Download data sheet
| Article Length (in mm/in): | 963 / 37.91 |
| Article Width (in mm/in): | 400 / 15.75 |
| Article Height (in mm/in): | 2,060 / 81.1 |
| Net Weight (in kg): | 2.62 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V |
| Switch Type: | without switch |
| Battery: | No |