The store will not work correctly when cookies are disabled.
ELLA ceiling light
Product details:
| Illuminant 1: | Exclusive |
| Lamp socket 1: | E26 |
| Warranty: | 1 year |
| Material number: | 90418A |
Download data sheet
| Article Height (in mm/in): | 148 / 5.83 |
| Article Diameter (in mm/in): | 450 / 17.72 |
| Net Weight (in kg): | 3.67 |
| Mains Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Operation Voltage: | 120V,60Hz (A) |
| Illuminant type 1: | AGL |
| EAN/UPC: | 9008606108541 |