KOB LED лампа за монтиране под ме
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
Продуктови детайли:
| Лумени: | 840 |
| Келвини: | 3000 |
| Материал на корпуса: | стомана |
| Цвят на корпуса: | бяло |
| Степен на защита: | IP20 |
| Включен източник на светлина: | Включено |
| Тип фасонка: | LED |
| Клас на енергийна ефективност: | E |
| Гаранция: | 5 години |
| Артикулен номер: | 93706 |
безплатна доставка над 100€.
Доставка в рамките на 3-5 работни дни
LED подшкафната лампа KOB LED с дължина 60 см е изработена от бял метал. Вградените LED светлини зад трите кръгли осветителни повърхности излъчват приятно топло бяло светло и могат лесно да се включват и изключват чрез клавишен превключвател на корпуса. Благодарение на отделно наличен свързващ елемент могат да се комбинират до три подшкафни лампи. Подшкафната лампа се вписва с минималистичния и модерен дизайн почти във всеки стил на обзавеждане и осигурява подходящо осветление на кухненския плот.
| Дължина на артикула (в мм/in): | 600 / 23,62 |
| Широчина на артикула (в мм/in): | 70 / 2,76 |
| Височина на артикула (в мм/in): | 25 / 0,98 |
| Нетно тегло (в kg): | 0,74 |
| Променливост на информация източник на светлина/драйвер: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Клас на защита: | 2 |
| Цвят температура: | 3000K топло бяло |
| Мрежово напрежение: | 220-240V,50/60Hz |
| Работно напрежение: | 12V |
| Тип ключ: | превключвател |
| Батерия: | Не |
| Тип източник на светлина 1: | LED |
| EAN/UPC код: | 9002759937065 |




