DESELLA 1 Wandlamp
Gratis levering vanaf 99 €
Productdetails:
| Lumen Compleet: | 1.200 |
| Kelvin Compleet: | 3000 |
| Materiaal van de behuizing: | aluminium |
| Kleur van de behuizing: | antraciet |
| Glas/kap materiaal: | Kunststof |
| Glas-/kap kleur: | wit |
| Veiligheidsklasse: | IP55 |
| Lichtbron incl. 1: | inclusief |
| Type fitting 1: | LED |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaalnummer: | 95097 |
Levertijd voor verlichting: 3-7 werkdagen
Levertijd voor decoratie: 5-10 werkdagen
De LED-buitenwandlamp DESELLA 1 is spatwaterdicht (IP54) en kan dus zonder problemen buiten worden gebruikt. Het is gemaakt van antracietkleurig gegoten aluminium met een vierkante witte kunststof LED-afdekking. De geïntegreerde LEDs geven een aangenaam warm wit licht. Dankzij het minimalistische ontwerp past deze buitenwandlamp in elke moderne buitenruimte, of het nu aan de muur van het huis, in de hal of op het terras is.
| Artikellengte (in mm/in): | 160 / 6,3 |
| Artikelhoogte (in mm/in): | 160 / 6,3 |
| Artikeluitbouw (in mm/in): | 190 / 7,48 |
| Nettogewicht (in kg): | 1,09 |
| Info changeability light source/driver: | LED cannot be exchanged, no driver included |
| Veiligheidsklasse: | 1 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K warm wit |
| Netspanning: | 220-240V,50/60Hz |
| Voedingsspanning: | 220-240V,50/60Hz |
| Type schakelaar: | zonder schakelaar |
| Inclusief batterij: | Nee |
| Type lichtbron 1: | LED |
| EAN/UPC-code: | 9002759950972 |
| Montagehandleiding: | Downloads |
| Technisch datablad: | Downloads |
| Versionen TDS: | 95097_V1.pdf 95097_TECHDATA_00_V01.pdf 95097.pdf |
| Algemene veiligheidsinstructies: | Downloads |




