SELLANO Tafellamp
Gratis levering vanaf 99 €
Productdetails:
| Lumen Compleet: | 450 |
| Kelvin Compleet: | 3000 / 4500 / 6000 |
| Materiaal van de behuizing: | kunststof, staal |
| Kleur van de behuizing: | wit, zwart |
| Veiligheidsklasse: | - |
| Lichtbron incl. 1: | inclusief |
| Type fitting 1: | LED |
| Functies: | Dimbaar, Tunable White |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaalnummer: | 93901 |
Levertijd voor verlichting: 3-7 werkdagen
Levertijd voor decoratie: 5-10 werkdagen
De SELLANO LED bureaulamp is gemaakt van zwart en wit metaal en kunststof met een beweegbare lichtarm en een lichtkop. De geïntegreerde LEDs geven een aangenaam licht volgens je voorkeuren. Je kunt kiezen tussen warm wit, neutraal wit en koel wit licht. De bureaulamp kan worden in- of uitgeschakeld en aangepast door op de "Touch me"-knop op de lampvoet te drukken. Deze tijdloze bureaulamp past perfect in moderne interieurs en is een praktische must-have voor je werkplek, kantoor of telewerktafel.
| Artikellengte (in mm/in): | 360 / 14,17 |
| Artikelhoogte (in mm/in): | 420 / 16,54 |
| Voet lengte (in mm/in): | 180 / 7,09 |
| Voet breedte (in mm/in): | 180 / 7,09 |
| Nettogewicht (in kg): | 1,02 |
| Info changeability light source/driver: | Driver exchangeable by customers, LED exchangeable by a specialist |
| Veiligheidsklasse: | 2 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Netspanning: | 220-240V,50/60Hz |
| Voedingsspanning: | 12V |
| Type schakelaar: | aanraakdimmer |
| Inclusief batterij: | Nee |
| Type lichtbron 1: | LED |
| EAN/UPC-code: | 9002759939014 |




