LASANA 2 Hanglamp
Gratis levering vanaf 99 €
Productdetails:
| Lumen Compleet: | 5.300 |
| Kelvin Compleet: | 3000 |
| Materiaal van de behuizing: | staal, aluminium |
| Kleur van de behuizing: | chroom |
| Glas/kap materiaal: | Kunststof |
| Glas-/kap kleur: | wit |
| Veiligheidsklasse: | - |
| Lichtbron incl. 1: | inclusief |
| Type fitting 1: | LED |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Garantie: | 5 jaar |
| Materiaalnummer: | 96102 |
Levertijd voor verlichting: 3-7 werkdagen
Levertijd voor decoratie: 5-10 werkdagen
De LASANA 2 hanglamp is gemaakt van chroomkleurig metaal met drie licht golvende LED-staven. De achter de witte plastic kapjes geïntegreerde LEDs geven een aangenaam warm wit licht. De lamp past perfect in minimalistische en moderne interieurs. Met zijn elegante ontwerp zal hij het hoogtepunt van je woonkamer zijn, zowel in de woonkamer als in de eetkamer, bijvoorbeeld boven een lange tafel.
| Artikellengte (in mm/in): | 1.000 / 39,37 |
| Artikelbreedte (in mm/in): | 80 / 3,15 |
| Artikelhoogte (in mm/in): | 1.200 / 47,24 |
| Nettogewicht (in kg): | 1,05 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Veiligheidsklasse: | 2 |
| Kleurtemperatuur: | 3000K warm wit |
| Netspanning: | 220-240V,50/60Hz |
| Voedingsspanning: | 220-240V,50/60Hz |
| Type schakelaar: | zonder schakelaar |
| Inclusief batterij: | Nee |
| Type lichtbron 1: | LED |
| EAN/UPC-code: | 9002759961022 |




