CAPASSO 1 zidna/stropna rasvjeta
55,30 KM
Uklj. 17% PDV, plus dostava
Dostava za 7-14 radnih dana
Detalji o proizvodu:
| Lumen kompletan: | 2.400 |
| Kelvin kompletan: | 3000 |
| Materijal kućišta: | čelik |
| Boja kućišta: | bijelo |
| Materijal stakla/sjenila: | plastika |
| Boja stakla/sjenila: | bijelo, krom |
| Stepen zaštite: | - |
| Sijalica 1: | Dolazi u sklopu artikla. |
| Tip utičnice 1: | LED |
| Klasa energetske efikasnosti: | E |
| Garancija: | 5 godina |
| Šifra artikla: | 96026 |
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 300 KM
Zbog povećanog broja narudžbi, moguća je otežana obrada i isporuka istih. Izvinjavamo se na eventualnom kašnjenju. Naše kolege užurbano rade da naša rasvjeta stigne brzo i sigurno do Vašeg doma.
Sigurno plaćanje: Visa, Mastercard

LED stropna svjetiljka CAPASSO 1 izrađena je s okruglim, bijelim plastičnim pokrovom. U sredini pokrova nalazi se okrugla, kromirana aplikacija s finim izrezima koji vješto zaokružuju dizajn svjetiljke. Integrirane LED diode pružaju ugodno, toplo bijelo svjetlo. Stropna svjetiljka promjera 40 cm savršeno se uklapa u moderne stilove uređenja i nudi elegantno osvjetljenje za svaku prostoriju – bilo da je riječ o kuhinji, dnevnoj sobi, spavaćoj sobi, dječjoj sobi ili hodniku.
| Visina proizvoda (u mm/in): | 70 / 2,76 |
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 400 / 15,75 |
| Neto težina (u kg): | 0,73 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 1 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 220-240V,50/60Hz |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759960261 |




