FUEVA 1 Ugradbeno svjetlo
8,60 KM
Uklj. 17% PDV, plus dostava
Dostava za 7-14 radnih dana
Detalji o proizvodu:
| Lumen kompletan: | 900 |
| Kelvin kompletan: | 3000 |
| Materijal kućišta: | lijevani metal |
| Boja kućišta: | saten nikal |
| Materijal stakla/sjenila: | plastika |
| Boja stakla/sjenila: | bijelo |
| Stepen zaštite: | - |
| Sijalica 1: | Dolazi u sklopu artikla. |
| Tip utičnice 1: | LED |
| Klasa energetske efikasnosti: | F |
| Garancija: | 5 godina |
| Šifra artikla: | 94734 |
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 300 KM
Zbog povećanog broja narudžbi, moguća je otežana obrada i isporuka istih. Izvinjavamo se na eventualnom kašnjenju. Naše kolege užurbano rade da naša rasvjeta stigne brzo i sigurno do Vašeg doma.
Sigurno plaćanje: Visa, Mastercard

Ove nadgradne svjetiljke iz seta od 3 komada iz serije FUEVA 1 izrađene su od niklom matiranog lijevanog metala i bijele plastike. Imaju zaštitnu izolaciju i opremljene su po jednim LED svjetlom koje emitira toplo bijelo svjetlo.
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 85 / 3,35 |
| Dubina ugradnje (u mm/in): | 30 / 1,18 |
| Izrez (u mm/in): | 73 / 2,87 |
| Neto težina (u kg): | 0,31 |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 12V |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759947347 |
| Uputstva za montažu: | Preuzmi |
| Tehnički list: | Preuzmi |
| Versionen TDS: | 94734_V2.pdf 94734.pdf |
| Opća sigurnosna uputstva: | Preuzmi |




