SELLANO Stolna lampa
178,90 KM
Uklj. 17% PDV, plus dostava
Dostava za 7-14 radnih dana
Detalji o proizvodu:
| Lumen kompletan: | 450 |
| Kelvin kompletan: | 3000 / 4500 / 6000 |
| Materijal kućišta: | plastika, čelik |
| Boja kućišta: | bijelo, crno |
| Stepen zaštite: | - |
| Sijalica 1: | Dolazi u sklopu artikla. |
| Tip utičnice 1: | LED |
| Funkcije: | Tunable White, zatamnjivanje |
| Klasa energetske efikasnosti: | F |
| Garancija: | 5 godina |
| Šifra artikla: | 93901 |
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 300 KM
Zbog povećanog broja narudžbi, moguća je otežana obrada i isporuka istih. Izvinjavamo se na eventualnom kašnjenju. Naše kolege užurbano rade da naša rasvjeta stigne brzo i sigurno do Vašeg doma.
Sigurno plaćanje: Visa, Mastercard

LED stolna lampa SELLANO izrađena je od bijelog i crnog metala te plastike, s pokretnim vratom i glavom lampe. Integrirane LED diode pružaju ugodno svjetlo prema vašim željama. Možete birati između toplog bijelog, neutralnog bijelog i hladnog bijelog svjetla. Stolna lampa može se uključiti, isključiti i prigušiti dodirom na predviđeno "Touch-Me" područje na postolju lampe. Bezvremenska stolna lampa savršeno se uklapa u moderne interijere i predstavlja praktičan must-have na vašem radnom mjestu – bilo u uredu ili kućnoj radnoj sobi.
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 360 / 14,17 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 420 / 16,54 |
| Dužina baze (u mm/in): | 180 / 7,09 |
| Širina baze (u mm/in): | 180 / 7,09 |
| Neto težina (u kg): | 1,02 |
| Info changeability light source/driver: | Driver exchangeable by customers, LED exchangeable by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 12V |
| Tip prekidača: | prekidač na dodir |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759939014 |




