CAJERO Stolna lampa
113,90 KM
Uklj. 17% PDV, plus dostava
Dostava za 7-14 radnih dana
Detalji o proizvodu:
| Lumen kompletan: | 700 |
| Kelvin kompletan: | 4000 |
| Materijal kućišta: | plastika |
| Boja kućišta: | crno |
| Stepen zaštite: | - |
| Sijalica 1: | Dolazi u sklopu artikla. |
| Tip utičnice 1: | LED |
| Funkcije: | dimanje u 4 koraka, zatamnjivanje |
| Klasa energetske efikasnosti: | D |
| Garancija: | 5 godina |
| Šifra artikla: | 95696 |
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 300 KM
Zbog povećanog broja narudžbi, moguća je otežana obrada i isporuka istih. Izvinjavamo se na eventualnom kašnjenju. Naše kolege užurbano rade da naša rasvjeta stigne brzo i sigurno do Vašeg doma.
Sigurno plaćanje: Visa, Mastercard

LED stolna lampa CAJERO izrađena je s glavom lampe i postoljem od crne plastike s bijelim detaljima. Srebrni ruka lampe i glava lampe su rotirajući te se mogu individualno podešavati. Integrirani USB priključak omogućava, na primjer, punjenje vašeg pametnog telefona. Ugrađene LED diode emitiraju neutralno bijelo svjetlo koje se lako može uključiti i isključiti dodirom na predviđeno "Touch me" područje na postolju lampe, kao i postepeno prigušiti. Minimalistička stolna lampa besprijekorno se uklapa u moderne interijere i pruža dobro osvjetljenje na vašem radnom mjestu – bilo u uredu ili kod kuće na radnom stolu.
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 150 / 5,91 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 100 / 3,94 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 500 / 19,69 |
| Dužina baze (u mm/in): | 155 / 6,1 |
| Širina baze (u mm/in): | 100 / 3,94 |
| Neto težina (u kg): | 0,87 |
| Info changeability light source/driver: | Driver exchangeable by customers, LED exchangeable by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 4000K neutralno bijelo |
| Mrežni napon: | 100-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 12V |
| Tip prekidača: | prekidač na dodir |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759956967 |
| Uputstva za montažu: | Preuzmi |
| Tehnički list: | Preuzmi |
| Versionen TDS: | 95696_V1.pdf 95696.pdf |
| Opća sigurnosna uputstva: | Preuzmi |




